BİZ KİMİZ?

2010 yılında kurulan Softgrafi; Web Tasarımı, Grafik Tasarımı, Matbaa Hizmetleri, Kurumsal Kimlik Çözümleri, Domain-Hosting ve Mail Desteği, Google Seo ve Adwords Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Tanıtım Filmi-Prodüksiyon, Drone Çekimi ve Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri sunmaktayız.

Softgrafi, alanında deneyimli olan uzman kadrosuyla, Türkiye genelinde bir çok projeye ve çözüme imza atmıştır. Referanslarını zaman içinde çoğaltan Softgrafi, sizlere kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek kadar, personel yetiştirmenin de önemine inanan Softgrafi ekibi, uzun yıllardır edindiği tecrübeyi aktarabilmek için başlattığı Dijital Pazarlama Eğitimi ile onlarca kişiye hem yetenek kazandırdı hem istihdam edilmelerine yardımcı oldu.

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç, gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar, internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla, web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

MİSYONUMUZ

Ticari firmaların, internetten ve dijital pazarlama sektöründen, en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin, nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir. Firmaların web sitesi kurulumundan sonra daha da yükselebilmek için, uygun strateji ve adımları belirlemek ve bu adımları müşteri ile koordineli bir şekilde hayata geçirerek, hedefleri çok daha üstlere taşımaktır.

VİZYONUMUZ

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. “Ömür boyu eğitim” yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz. Teknoloji, internet ve dijital pazarlama sektöründe kendimizi sürekli yeniliyor ve bu yenilikleri mevcut projelerimize başarılı bir şekilde uygulamayı hedefliyoruz.

KADROMUZ

Konusunda deneyimli ve yetkin kadrosu ile bir çok başarılı projeye imza atan bir medya ajansı olarak, dijital pazarlama alanında sizleri çok daha üst sıralara taşıyoruz. Her kategoride alanının deneyimli isimleriyle sürdürdüğümüz projelerimiz ile tek amacımız sizleri başarıya ulaştırmak.

TECRÜBEMİZ

Softgrafi dijital pazarlama ve medya ajansı olarak, bugüne kadar bir çok proje gerçekleştirdik. Markalarımızın dijital dünyadaki süreçlerini yöneterek, bir çok platformda başarılı olmalarını sağladık. Bu süreçte en önemli güvencemiz, yılların birikimi ve tecrübemiz oldu.

softgrafi-biz-kimiz

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama; bir firmanın, markanın yada ürünün, internet ortamındaki google adwords, sosyal medya, görüntülü reklam gibi pazarlama platformlarının, proje, uygulama ve süreçlerinin tümünü kapsamaktadır. Web sitesi ve kurumsal kimlik, bir firmayı ve yaptığı hizmeti en iyi anlatan araçlardandır. Ancak doğru hedef kitleye ulaşmak için, bu araçlar bazen yetmeyebilir. Dijital pazarlama, kurumsal seo, google reklamı ve sosyal medya sayesinde, artık günümüzde çok daha fazla tanınmak ve firmanızın kar oranını arttırmak mümkündür.

560+
Web Sitesi Tasarımı
120+
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
90+
Dijital Pazarlama

SOFTGRAFİ OLARAK TAM DA SİZE UYGUN BİR ÇÖZÜMÜMÜZ VAR!

2
e
W
+
W
#
#
L
B
+
P
#
#
L
W
#
#
L
W
#
#
L