BİZ KİMİZ?

Biz Kimiz?

2010 yılında kurulan Softgrafi; Web Tasarımı, Grafik Tasarımı, Matbaa Hizmetleri, Kurumsal Kimlik Çözümleri, Domain-Hosting ve Mail Desteği, Google Seo ve Adwords Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Profesyönel Fotoğrafçılık Hizmetleri sunar.

Softgrafi, yanında sürekli olarak çalışan uzman kadrosuyla, Türkiye genelinde bir çok projeye ve çözüme imza atmıştır. Referanslarını zaman içinde çoğaltan Softgrafi, sizlere kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde zirvede yer almak için bize katılın.

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç, gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar, internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla, web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

Misyonumuz;

Ticari firmaların, internetten ve dijital pazarlama sektöründen, en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin, nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir. Firmaların web sitesi kurulumundan sonra daha da yükselebilmek için, uygun strateji ve adımları belirlemek ve bu adımları müşteri ile koordineli bir şekilde hayata geçirerek, hedefleri çok daha üstlere taşımaktır.

Vizyonumuz;

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. “Ömür boyu eğitim” yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz. Teknoloji, internet ve dijital pazarlama sektöründe kendimizi sürekli yeniliyor ve bu yenilikleri mevcut projelerimize başarılı bir şekilde uygulamayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları bizlere iletebilirsiniz..

Kadromuz;

Ömer Kurt

Ömer Kurt

CEO & Kurucu. Web Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama, Fotoğraf Çekimi ve Görsel Tasarım konularında uzman.

Cem Evren Minaz

Cem Evren Minaz

Web Tasarım, SEO, E-Ticaret, Reklam Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Görsel Tasarım konularında uzman.

Miraç Kurt Zencirci

Miraç Kurt Zencirci

Grafik Tasarım ve Reklam Yönetimi konularında uzman.

Emel Memişoğlu

Emel Memişoğlu

Sosyal Medya Yönetimi ve Metin Yazarlığı konularında uzman.

Duygun Sarpaşan

Duygun Sarpaşan

Editörlük ve Metin Yazarlığı konularında uzman.

Yunus Karaman

Yunus Karaman

Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Fotoğraf Çekimi konularında uzman.

Serkan Akar

Serkan Akar

Web Tasarım, Dijital Pazarlama ve Grafik Tasarım konularında uzman.

Doğan Karayiğit

Doğan Karayiğit

Editörlük ve Metin Yazarlığı konularında uzman.

Copyright © 2010. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan tüm görsel ve içerikler Softgrafi'ye aittir.