MATBAA & RESTAURANT MENÜ

Softgrafi Matbaa

Matbaa & Restaurant Menü

Matbaa & Baskı;

Matbaa ve baskı çağımızın en önemli teknolojik gelişimlerinden biridir. Fakat, teknoloji ve gelişen dünya sayesinde baskı teknolojisi, her an ilerlemekte yeniliklerle buluşmaktadır. İşte, bu noktada çağa ayak uyduran, kendini geliştiren, yeniliklere açık olan basım tesisleri, ilerlemekte olan müşterilerine en iyi hizmet vermektedir. Çağ, bilgi çağıdır ve bunu iyi kavramak çok önemlidir.Softgrafi Matbaa Teknolojiyi takip etmek, gelişime ayak uydurmak, belirli dönemlerde eğitimler almak bizim çalışma felsefemizdedir. Ne kadar gelişir ve öğrenirsek o oranda sizlere daha faydalı olmaktayız. Bunun bilincinde olarak çalışmaya ve gelişmeye uğraşıyoruz.

İş hayatında fark yaratmak için, her zaman rakiplerinizden 1 adım içinde olmak zorundasınız. Bu nedenle, tasarımdan, baskıya hatta teslimata kadar eğitimli ve çalışkan bir kadroyla olağanüstü çalışmalısınız. Hiçbir zaman, müşteriyi aldatmamalı, dürüst bir çizgide kaliteli işler yapmalısınız. Fark yaratmanın başlıca nedeni, dürüst ve çalışkan olmaktır.

Softgrafi olarak siz müşterilerimize kitap, dergi, broşür, katalog, kartvizit, fatura, magnet, sipariş fişi, bloknot, menü, amerikan servis, ıslak mendik, zarf, ambalaj, afiş gibi hizmet veriyoruz. Bu hizmetler güçlü tasarım, iletişim ve zamanında teslimat gibi olmazsa olmaz ilkelerle ancak başarıya ulaşır. İşte, bu ilkelerden dolayı Softgrafi, 10 yılda geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Geniş bir portföyle çalışmak size estetik, grafik tasarım ve piyasa şartlarını da öğretir. Bu nedenle size gelen ve basım işini hiç bilmeyen müşterilerinizi doğru yönde yönlendirirsiniz. Neden Softgrafi derseniz, ilkeli çalışma, güçlü ve bilgili çalışanlar ile biz sektörde çözüm ortağınızız. 10 yıllık deneyimimizle sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız.

Restaurant Menü;

Restaurant menüleri işletmelerin müşterilerine ürünlerini sunacağı mini vitrinlerdir. Menüde yer alan ürünlerin görsel kalitesi, yazı tipi, renk uyumu ve menü tasarımı, müşteriye merak ve iştah açıcı bir his uyandırmalıdır. Softgrafi ekibi olarak yiyecek & içecek sektöründe hizmet veren, Restaurant, Cafe-Pub, Otel, Pastane gibi firmalar için profesyonel menü tasarımı ve baskı hizmetleri vermekteyiz. Kurumunuzu ve sizi yansıtacak tasarım ögeleri kullanarak hazırlanan menülerinizde, müşterileriniz aradığını rahatlıkla bulacak ve tercihlerini yapmakta sıkıntı çekmeyeceklerdir.

Peki menü tasarımı nasıl olmalıdır? Restaurant menüleri, softgrafi_menumarkanın kurumsal yapısına (renkler, dekorlar, çizgiler) uygun olmalıdır. Menüde kullanılacak ürün fotoğrafları menü için özel çekilmiş ve profesyonel kalitede olmalıdır. Menülerde asla hazır, stok veya çalıntı görseller kullanılmamalıdır. Şık, aynı zamanda sade, göz yormayan, bilgilendirici bir tasarıma sahip olmalıdır. Menüler için ihtiyaç duyacağınız; ürünlerinizi ve mekanınızı yansıtan fotoğraflar için profesyonel fotoğraf sanatçıları ve profesyonel ekipmanlarla, menü içerikleriniz için alanında uzman grafiker ve metin yazarlarıyla çalışarak ihtiyaçlarınızı baştan sona biz karşılıyoruz.

Tasarım ve fotoğraf çekimi sürecinin sonunda, sizden renk, boyut ve dizgi onayı aldıktan sonra, baskı işlemine geçiyoruz ve belirlenen günde teslim ediyoruz. Ayrıca mekanınız için ıslak mendil, amerikan servis, broşür, magnet, paket servis, ambalaj, kağıt bardak, sipariş fişi gibi her türlü görsel tasarımları hazırlayıp, çoklu adet üzerinden baskı sonrasında sizlere teslim etmekteyiz.

Copyright © 2010. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan tüm görsel ve içerikler Softgrafi'ye aittir.